GYMNÁZIUM NAD KAVALÍRKOU

Matěj Černík a Richard Plný vytvořili plně funkční a designově moderní webové stránky přímo pro naši školu Gymnázium Nad Kavalírkou. Webové stránky vytvořili ve vlastní aplikaci Pager, a dále ještě upravili na základě našich požadavků, takže nyní máme vlastní webové stránky přesně podle našich představ. Správa webu probíhá i po jeho zveřejnění, naše připomínky jsou zpracovávány rychle a kvalitně. Spokojenost a ocenění slýcháme nejen od žáků a vyučujících, ale i od dalších návštěvníků nových webových stránek.

NAVŠTÍVIT WEB

VILLA MAGDALENA

Villu Magdalena naleznete v historickém centru Kutné Hory na malebném Pirknerově náměstí. Téměř 300 let starý objekt jsme v roce 2017 kompletně zrekonstruovali a dnes Vám nabízíme jedinečné ubytování kombinující moderní pohodlí prostorných apartmánů s historickým šarmem kulturní památky – bývalých městských lázní.

NAVŠTÍVIT WEB

UNI-EXPORT INSTRUMENTS

V současné době se společnost Uni-Export Instruments zaměřuje hlavně na dodávky zařízení pro fyzikální charakterizace částic a povrchů a chemické charakterizace povrchů. Díky širokému pokrytí těchto oblastí různými analytickými metodami a dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout optimální řešení pro nejrůznější aplikace našich zákazníků a dodat zařízení maximálně vyhovující požadovanému účelu. Samozřejmě poskytujeme i servisní a aplikační podporu.

NAVŠTÍVIT WEB