HC SMÍCHOV 1913

Pro klub HC Smíchov 1913 jsme vytvořili zbrusu nový web, který jeho internetovou prezentaci posunul na novou úroveň. Spoustu změn vidíte na první pohled - moderní design vycházející z manuálu klubu, responzivní rozvržení, jasná struktura a navigace. Při bližším průzkumu najdete při bližším ohledání; export programu klubu do kalendářů ve formátu iCal, úzká integrace profilu klubu na sociální síti Facebook či tabulky mnohdy přesnější než oficiální svazové. To nejzajímavější se však dělo pod povrchem - díky integraci webu s klubovým systémem nabízejí stránky nejnovější informace o programu, výsledcích či lidech klubu, aniž by se o ně musel někdo starat. Výsledky webu hovoří samy za sebe: několikanásobný růst návštěvnosti, větší zapojení uživatelů, jejich vyšší spokojenost.

NAVŠTÍVIT WEB

GYMNÁZIUM NAD KAVALÍRKOU

Gymnázium Nad Kavalírkou požadovalo především informativní webové stránky, protože dobrá škola si má udělat jméno především svými studijními výsledky. Web je rozdělen do sekcí podle toho, co člověk hledá. Studenti tak vše naleznou ve své sekci webu, stejně tak jako uchazeči o studium. Jednotlivé informace jsou členěné do samostatných boxů, což výrazně zlepšuje čitelnost webu.

Důležité pro školu je propojení se systémem Bakaláři. Z toho umí web získat data o učitelích a předmětech a automaticky rovněž vytváří učitelům účty do administrace webu. Tu jsme navíc škole přizpůsobili na míru, kdy jsme kladli důraz zejména na přístupová práva různých zaměstnanců školy do různých sekcí.

Jelikož jde o web státní instituce, dali jsme si více než obvykle záležet na přístupnosti webu. Samozřejmostí je tak například možnost ovládání klávesnicí nebo uzpůsobení pro nevidomé.

NAVŠTÍVIT WEB

VILLA MAGDALENA

Na webu kutnohorského apartmánového domu hraje prim vzhled, který je však spojen s účelností. Krásným příkladem je měkké stínování jednotlivých částí obsahu. Na jedné straně vytváří útulný vzhled, který pomáhá navodit pocity z prvotřídních pokojů, na druhé straně jednoznačně odlišuje jednotlivé prvky stránky a usnadňuje orientaci.

Web je dostupný ve třech jazykových verzích, přičemž všechny jsou vytvořené přímo v Pageru. Opět se tak ukazuje jeho všestrannost.

NAVŠTÍVIT WEB

UNI-EXPORT INSTRUMENTS

Web společnosti Uni-Export Instruments si klade za cíl působit důstojným a sebevědomým dojmem, který je hodný společnosti dodávají vědecká zařízení pro nejvýznamnější české vědecké instituce. Z našeho pohledu je jedním z nejzajímavějších prvků webu jeho menu. Kromě seznamu zastupovaných společností totiž zobrazuje piktogramy, které znázorňují oblast využitelnosti jejich přístrojů. Po najetí myší na název firmy si pak můžete přečíst krátké shrnutí o její činnosti, bez nutnosti otevírat stránku této společnosti.

NAVŠTÍVIT WEB

KRYŠTOF PREJS

Jednoduchý web s čistým designem, kde hlavní roli hrají fotografie tohoto mladého fotografa. Pro nejlepší dojem jsme vybrousili k dokonalosti každý detail - přechody při najetí myší na jednotlivé prvky webu, výběr písma, efekt rozmazaného pozadí ve fotogalerii, na míru vytvořené či upravené ikony. Zároveň zde však najdete širokou škálu technologií Pageru; dvě horní menu, třídění fotografií pomocí tagů, kontaktní formulář vytvořený ze šablony. Vše jednoduché, ale přitom dokonale funkční a efektní.

NAVŠTÍVIT WEB

JACHTKLUB ČESKÁ LÍPA

Pokud se nacházíte na březích jezera obklopeného lesy, ve kterých najdete starobylý hrad, potřebujete jinou grafiku než fotky svého okolí? U jachtklubu Česká Lípa určitě ne - romantické Máchovo jezero zde zcela zaslouženě obsadilo úvodní fotky. Vše je doplněno barvami vody (modrou) a slunce (žlutou), které k vodě a jachtingu obzvlášť neodmyslitelně patří.

Kromě fotek web ale nabízí také celou řadu důležitých informací. Dozvíte se tu tak vše o jachtingu a také o ubytování, které jachtklub nabízí. To se nachází v samostatné sekci webu, díky čemuž návštěvníky neobtěžuje obsah, který je nezajímá.

NAVŠTÍVIT WEB

HOCKEY BUNNIES

Mohlo by se zdát, že když vycházíte z již hotového vzhledu, máte méně práce. Tento web dokazuje, že tomu tak není. I když si zachoval vzhled svého předchůdce, v mnoha ohledech se zlepšil. Informace jsou lépe setříděné, přibyla dnes samozřejmá responzivita, načítání stránek je několikanásobně rychlejší... Jako vždy jsme kladli důraz na zážitek uživatele. Přestože je tedy vizuální dojem stále stejný, požadované informace návštěvníci naleznou jednodušeji a rychleji.