Výsledky prvního ročníku Webové olympiády

Matěj Černík

5. 6. 2017

Webová olympiáda

S radostí vyhlašujeme výsledky 1. ročníku naší soutěže Pager Webová olympiáda.Trvalo nám to sice kvůli drobným organizačním problémům trochu déle, prošli jsme zapsané weby a vybrali jsme z nich ten nejlepší.

Co jsme hodnotili

Pořadí prací jsme určovali na základě mnoha kritérií, mezi nimiž byl vzhled, struktura, přehlednost i obsah webu, vlastní přínos tvůrce, který mohl využít z mnoha nástrojů nabízených programem pro přizpůsobení vzhledu nebo kódu webů, no a v neposlední řadě jsme hodnotili zaslanou zpětnou vazbu.

Vítězem se stává...

Jako vítěze jsme vybrali stránky florbalového oddílu Buldoci Brno autora Filipa Ježka z pražského Gymnázia Na Vítězné pláni. Přestože web nijak neuchvacuje designem, ocenili jsme využití velkého množství možností programu Pager a velký vlastní přínos. Skvělá je na webu propracovanost detailů a při přidávání vlastních prvků zachování všech výhod, které Pager nabízí (možnosti úprav nebo responzivní rozvržení). Nejvíce nás ohromilo to, že na webu vůbec není poznat (z hlediska vzhledu), že byl tvořen v Pageru; opět se tím dokazuje síla a univerzálnost našeho programu.


Zpětná vazba

Díky účastníkům soutěže jsme se rovněž dozvěděli mnoho zajímavých názorů. Některé provedené změny jste již mohli vidět; jde například o úpravu různých rozvržení v Editoru stylů nebo opravy některých chyb. Zároveň nám přišlo i mnoho zásadnějších a větších podnětů, které Vám zatím neprozradíme, protože budou součástí dalších aktualizací.

1. mise splněna

Letošní ročník máme tedy úspěšně za sebou. Je třeba říci, že to bylo jen takové zahřívací kolo. Načerpali jsme ale mnoho zkušeností a zajímavých podnětů, takže příští rok bude vše klapat ještě lépe.

Blahopřejeme všem účastníkům a doufáme, že se všichni zúčastníte i v příštím roce.


Děkujeme.

Tým Pageru