Pager podporuje Cimrmanův běh

Matěj Černík

14. 5. 2017

Cimrmanův běh, Weby

Ze všeho nejvíc nám v Pageru záleží na tom, abychom alespoň trochu vylepšili svět, ve kterém žijeme. A to nejenom skvělými weby, ale také tím, že pomáháme všem, kteří to potřebují.Cimrmanův běh

Cimrmanův běh, který již tradičně pořádají studenti Gymnázia Nad Kavalírkou, je charitativní akce pořádaná na podporu těch, kteří neměli v životě takové štěstí, jako my. A jsme velmi hrdí na to, že se Pager mohl stát oficiálním partnerem této akce.

Letos se koná již třetí ročník této akce, které se můžete zúčastnit ve čtvrtek 22. června 2017 v pražské Stromovce. A koho letos podporujeme? Výtěžek ze startovného a sponzorských darů půjde na léčbu malého Hynka Skůry, který se nešťastnou náhodou málem utopil v bazénu.


Zúčastněte se

Celá akce bude určitě stát za to. Nejen že uděláte dobrý skutek, ale také proběhnete se v krásném prostředí jednoho z nejslavnějších pražských parků. Kromě toho na vás čekají další soutěže, které zaštiťují další partneři Cimrmanova běhu. Díky tomu všemu si užijete spoustu zábavy.


Web Cimrmanova běhu

Přestože běh podporujeme i finančně, nejdůležitější je pro nás to, v čem Pager vyniká, a to je tvorba webů.

Webové stránky Cimrmanova běhu naleznete na adrese cimrmanuvbeh.websbypager.cz. Opět jsme využili to nejlepší, co program nabízí, dokonce i Editor stylů; ten krásný okraj zatím samotný Pager nezvládá, ale věřte, že i a to jednou dojde.

Užitečné odkazy

Diskuze

Přidejte názor

Zatím tu nic není. Buďte první, kdo zanechá komentář.