Beta 2 RELIABILITY Update 2

Matěj Černík

20. 5. 2017

Aktualizace, Beta 2

Přinášíme další várku oprav Pageru doplněnou drobnými vylepšeními.Datum vytvoření článku

Jak jsme slíbili, přinášíme k opravám chyb opět několik drobností. Tu dnešní jsme již prozradili a ukázali u minulého článku; dovolujeme Vám zobrazit u článku datum jeho vytvoření.

Opravy článků

Článkům jsme se však věnovali i na poli oprav. Abychom zajistili stabilitu a spolehlivost těchto obsahů a umožnili přidávat další informace, změnili jsme způsob uchovávání dat o článcích. Většina souborů, které jsou pro tuto změnu potřeba, se aktualizuje sama, v rámci správného chování webů Vás však prosíme, abyste u všech článků Vašich webů zobrazili úvodní stránku jejich úpravy (se seznamem článků) a stiskli tlačítko Uložit a dál. Tím zajistíte, že bude vše pracovat, jak má.

Další

Ovoce přináší i automatické testování programu, díky kterému můžeme zkoušet, jak budou Vaše weby z Pageru vypadat a jak se program bude chovat. Díky tomu jsme odhalili a opravili nedostatky v načítání statistik, úpravě struktury a barev nebo rozvržení webů pokud je logo uprostřed.

Jak vidíte, děláme všechno proto, aby byl program co nejlepší. Není to však jen díky nám; svůj podíl mají také Vaše zpětná vazba a Vaše podněty, kterých si moc vážíme.

Děkujeme.

Tým Pageru

Pager Factsheet

Velikost programu 897 kB
Počet řádků kódu programu 23 242
Počet řádků kódu řešení 33 648
Číslo revize 237
Číslo verze programu 77
Počet chybových kódů 331
Počet aktualizovaných souborů 11