Beta 2 BLOGGING Update

Matěj Černík

8. 7. 2017

Aktualizace, Blogy, SEO, Beta 2

Po nějaké době opět nastal čas podělit se s Vámi o výtvory naší práce. Tentokrát jsme se zaměřili hlavně na bloggery a bloggerky.Blogging

Na dnešní den jsme si pro Vás připravili nálož novinek, z nichž nejvýznamnější se týkají vytváření článků a blogů. Už dlouhou dobu jsme totiž cítili, že blogům z Pager jakoby něco chybí; jako odkaz jsme viděli stále jen nadpis, úvod a obrázek. V minulé verzi přibyla také možnost zobrazit datum vytvoření článku, to však stále nestačilo. Počínaje tímto okamžikem se však situace zásadně mění, protože článkům je nyní možné přiřadit autora a tagy, pomocí kterých můžete články jednoduše třídit.

SEO

Další slabinou, na kterou nás mnozí uživatelé upozorňovali, byla nedostatečná optimalizace webů z Pageru pro vyhledávače. Nyní tedy přidáváme možnost upravovat klíčová slova a popisy stránek, takže je možné každou část webu cílit zvlášť. Navíc je nové řešení pohodlnější pro uživatele, protože mezi výsledky hledání na webu uvidí vždy odpovídající popis stránky.

Podobně to funguje také u článků, kde Vám však ulehčujeme práci tím, že jako popis slouží úvod článku a jako klíčová slova, kromě těch výchozích, tagy, kterými články můžete označit.

Další vylepšení

Pokud ještě nejste zběhlí v používání Pageru, určitě Vám přijde vhod nová úvodní stránka nápovědy. Obsahově je sice stejná, je však přehlednější a doplněná obrázky, díky kterým se okamžitě zorientujete.

Samozřejmě jsme vylepšovali i spoustu dalších věcí, z nichž bychom rádi zmínili zejména lepší rozvržení webů s logem vpravo.

Pager Factsheet

Velikost programu 830 kB
Počet řádků kódu programu 24 032
Počet řádků kódu v řešení 34 568
Číslo revize 266
Číslo verze programu 80
Počet chybových kódů 357
Počet aktualizovaných souborů 61